Új hozzászólás Aktív témák

  • khirill

    aktív tag

    válasz _ocsisajt #70524 üzenetére

    de ez így nem jól van... anno spancim monkja szétvágott minden maga körül... az a main karija... 3 monkja van... most akkor ő rohadjon meg supportként?

    nekem csak wizem van (a többi karim achi miatt van) ... az a mainem... idáig nagyon komoly cc, aoe support is lehettem... és full-full dps is... akkor most mi lesz vajon?

    álljak én is dh-nak... mert most kitalálták, h ő lett tündeszemű robin hood...
    vagy álljak wd-nek mert idáig ő és a bandája igazi murder inc. volt most meg ő lett a cc király... (csak annyit írok rip cmww)

    a crus és barb meg olyan idegen, h amikor ott vannak a pályán néha azt sem tudom mit csinálnak... az egyik a hülye zöld lovaival a másik meg limbo vonatozik a mobokkal mint valami elb@szott esküvőn...

    na ez így már mulacccságos! :))

    szerk.: mit összesírtam, h legyen már valami a teleporttal mert az is szánalmas volt... egy monk a dashinggal, egy dh a vaulttal... egy barb a sprinttel... magyarán mindenki mozgékonyabb volt nála... ok... s1 pálca javítja végre valamelyest, de milyen áron... ??? :F

    [ Szerkesztve ]

    ratabyzou

Új hozzászólás Aktív témák