Új hozzászólás Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz ZeroSoul #68605 üzenetére

    35 felett tuti nem szólóra találták ki. Van az M6 dh meg a firebird wizard amikkel nem kell leállni, így jóval kisebb a kockázat is, míg a sebzése mindkettőnek az egekben, a wizardnak főleg elitek ellen. Ezekkel viszonylag jól el lehet szórakozni magas nehézségen, a többivel viszont bele kell menni a sűrűjébe, ahol aztán vagy szerencséd lesz vagy nem, vagy egyszer elnézed és meszeltek. Furnace-es jade-es 50% cdr-es dokival sokat szórakoztam, már 33-tól tiszta stressz, hogy mikor nem jön jól ki a skillek rotálása és bármilyen random mob agyonver. Sunwuko monkkal is ha épp nincs epiphany vagy pajzs, jön a térdelés. Barbár nekem még T6-on is szenvedés Raekor nélkül, fogalmam sincs, magas gr-en nem tank vagy nem raekor builddel meg lehet-e úszni vele percenkénti padlózás nélkül.

    Minden kaszt aminek le kell állnia és közel kell maradnia a sebzéshez, sux már 35 körül, kivéve ha 0 dps tank/support.

    Mint fentebb írtam, csak 36-ig szoktunk menni párosban, de 34 felett már csak wizarddal érzem igazán jól magam, még a perma akaratos lókupecnél is jobban szeretem, egyszerűen azért, mert akár másfél képernyőre is lehetek a szerencsés csillagzat alatt vortex+frozen+arcane+horde csillagzat alatt született elittől. És ahogy nézem az itteni fórumozók meg a külhoni streamerek mikkel és milyen összeállításban mennek 40 közelébe meg fölé, hát nem a melee dps a jellemző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák