Új hozzászólás Aktív témák

  • Pho3bus

    tag

    válasz mikromanus #56199 üzenetére

    Btw: Nem rinyálok, csak mondtam. Tény és való, hogy Gorneck-nek igaza van abban, hogy akármilyen itemek mellett a farm monkkal nem lesz olyan effektív, mint pl egy ugrálós barbival. Én igazából a solo farmolást részesítem előnyben, mert IRL dolgok miatt előfordul néha, hogy le kell lépnem és nem akarok x embert megvárokaztatni. Amúgy én pont azt a fire monkos buildet tolom, amit írtál és nem vettem észre, hogy 2x sebezne bármelyik skill is. Amúgy meg haladós a monk igen, de ahhoz, hogy egy normális buildet összehozzon az ember nem elég, hogy speckó itemek essenek, de a roll sem mindegy rajtuk, mivel csak akkor működik, ha speckó roll-t kap rá az ember. A barbinál mi van? Megvan az ugrálós cipő és a 4 set item, tök mindegy milyen rollal és mehet a bunnyhop. Én pont arra próbáltam amúgy rámutatni, hogy a monk talán az egyetlen olyan kaszt, akinél 1-2 skill kivételével játékosonként eltérő skillekkel találkozhatunk, én amúgy a felxibilitása miatt is szeretem (ha ráunok valamire, megváltoztatom, kipróbálok mást is). Nézz meg mondjuk egy WD vagy Barbit, kb a 90% ugyanazt használja 1:1-ben.

Új hozzászólás Aktív témák