Új hozzászólás Aktív témák

  • Dadan01

    senior tag

    válasz D1Rect #4751 üzenetére

    Azellen nem véd a magas rez, amit feljebb írtam. A crowd controlról sokat írtak már, de azt nyilván tudod, hogy minden ilyen hatás után kap majd a mob egy fix "ellenállást" minden ilyen hatás ellen, ami idővel csökken. Plusz minden champ/elit szörny emelt ellenállásal bír a mostanihoz képest, értve ezlatt azt, hogy pl 0.75sec stun alatt nem hat rá, és ha nagyobbat kap, akkor is csak a különbözetet érzi meg. Ez az érték azthiszem 0.55 körül volt most, a pontos számoknak utána kellene nézni. Lényeg a lényeg, olyan nem lesz ezentúl, hogy a frost wiz, vagy kettő, 100%-ban fagyasztva tartják siegebreakert v azmodant. Ugye ez az egész változtatás cc-buff néven fut, de én amit éreztem ill számolgattam, az továbbra is nerf, persze lehet hogy wizarddal növekszik majd az életképes és hatékony buildek száma, de az egyszem fear skillem bizony csorbult, a vakítással együtt (persze az is inkább a sebzés növelést szolgálja elitek ellen, olyan rövid a hatása eliteken most is).
    Valami ilyesmi van az echoing furyvel is, mert a szokásos vakítok-ütök verek kezdésemre bitang nagy pofonok jöttek visszakézből, és nemigen kellett futkossak a félelemtől rettegő elitek után. Mpl4-en azért volt futás, de ott az utolsó fast-avenger blood clan shamant üldöztem végig arreat crater 2-őn.

Új hozzászólás Aktív témák