Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz granini #37267 üzenetére

    Megint fel kell tegyem a kérdést, vajon hány olyan user van a 12 millióból aki effektive többet költött gear-re mint magára a játékra..? És nyilván a kieg meg az új loot alatt is meglesz erre a hajnaldóságuk meg a tőkéjük is

    Nekem boven megvan a tokem, hogy minden egyes karakterre rahuzzam a vizeslepedot es megse teszem. Egy centet nem vittem be a jatekba azon kivul amit ott szereztem. Az, hogy latsz egy par idiotat aki ebbe lapatolja a penzt meg kozel sem biztos, hogy ez akkora profit a Blizzardnak. Minden egyes tranzakcio 1Euro... nos ez mesebeli. :U Nem tudom mekkora eroforrast emeszthet fel maga az AH de ha szerinted ennyiert megeri, akkor legyen... Masik dolog, hogy az igazan jo itemek ugyis az AH-n kivul kerultek eladasra szal onnan nem szarmazott semmilyen bevetel.

    Ugye senki nem gondolja hogy aki eddig slotonként 250 euróért öltöztette magát az most nulla eurót fog majd költeni és lelkesen játszik heteket hónapokat mire lootol magának megint top tear-t.. ppff.. ébredjünk már..

    Kit erdekel az a par majom idiota? A casual reteg meg nem fog egy szaros 30 dolcsis jatek miatt 2500 dolcsit betolni a nyomorult gearbe csakhogy par nap utan gyotorje a dogunalom. Ebredj mar fel...

    Kulonben most megneznem magamnak azt a sok suketet ahogy probalnak tuladni a cuccaikon... Eddig ment a rongyrazas mert a top gear konnyen cserelt gazdat. A slotonként 250 euroert oltoztette kategoria kvazi riziko nelkul nyomhatta az adok veszeket. (sot olykor profittal) Ez a kieg utan is igy lesz de abbol megint nem kaszal semmit a Blizzard, AH ide vagy oda...

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák