Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Rebourne #35377 üzenetére

    Szerintem nem. Ugyanugy lesz mint anno D2exp volt.
    Ha megvetted a kieget a mostani karaktereddel eldontheted hogy 'atviszed' vagy marad sima classic D3 karakter. Abban a pillanatban hogy atvitted es 'save-elsz' .. onnantol o mar exp karater, es mindig latni fogja Act5-ot. Uj karakter eseten pedig meg fogja kerdezni ugyanugy mint D2 hogy ez alap game karakter lesz (es akkor ugyanazt fogod jatszani amit most is, normaltol infernoig act 1-4 only..) - vagy exp karaktert inditasz es akkor az uj karakter normal --> inferno-n kell hogy vegigmenjen, minden nehezsegen 1-5 act-on.

    Az AH mar erdekesebb kerdes, de en is azt gondolom, hogy csak level limit es filterezes beallitas kerdese. Szerintem is kozos AH lesz, csak a classic karaktereddel (tehat amit nem vittel az exp-re) siman csak nem fogod latni AH-bal az uj cuccokat, illetve amikor lejon az exp karakter act 3-ra es mutat neked egy uj kardot egyszeruen unknown item lesz, nem latod se a nevet se a roll-t, olyan lesz mint egy unid cucc szamodra. Nem tudod felvenni, nem tudod beazonositani.. En igy oldanam meg.. de en nem vagyok Blizzard programozo..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák