Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz kokov #3205 üzenetére

    Én például eladom a goldot igen...mert ez a játékban egy opció és igenis jobban feláll a cerkám havi 60-80K HUF + bevételtől mint attól hogy 2300 helyett 2350 STR-em legyen..
    Emiatt csóró lennék? Legyen..csóró vagyok..
    De ha te ilyen jól állsz anyagilag akkor vegyél 30M goldot pénzért, (mondjuk tőlem ;] )...vidd végig a játékot és told el innen a biciklit..

    1000 szer írtam már le hogy milyen hibák és hiányosságok vannak szerintem a játékban..
    Szerintem messze nem ez a világ legjobb játéka, sőt!
    De neked ha tetszik ha nem, ha te úgy érzed hogy emiatt hátrányba vagy (magasról tojok rá mit gondolsz), én akkor is nyomatni fogom és igenis kihasználok egy olyan lehetőséget hogy úgymond a "cerkám" hegyezésével megkeresek egy (sajnálatos) magyar fizetést...

    Megtehetem? Meg!
    Zavar ez téged? Simán, mert kegyetlenül irigy vagy..
    Érdekel ez engem? Hát a legkevésbé sem...

    Mellesleg hülyeséget beszélsz de folyamatosan...

    Én pl messze nem a megjelenéskor vettem meg..kb az 1.0.3 derekán és mégis jó a karim, és még pénzt is keresek vele..

    "a blizznél nem az a cél, hogy ti keressetek, hanem az, hogy ők keressenek."

    Tényleeeeg???
    Bakker én azt hittem hogy a Blizz a Vöröskereszt csak átnevezte magát..
    Tyühha...ilyen világmegváltó gondolatokkal még mindig ACT2-n rostokolsz?
    Ott akkor valami már nem kóser ;]

    Jaaah hogy te már olyan kis ügyes voltál és végigvitted Infernot? Hát akkor mit keresel még itt? Csóró vagy oszt kell a pénz?

    rol33 Feró nem akarna elengedni...heti 4M sms-t tolna csak hogy nyomassam mééég :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák