Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz mikromanus #19583 üzenetére

    Azért egy barbárt ne hasonlítsunk a DH-hoz kéremszépen. :B
    Oké hogy te elszaladgálsz 30K élettel, de azért a barbik igen kivételes helyzetben vannak az IK öv adta LS-el. + mind a két fegyóra mehet LS és ott a passzív skill is. Tehát 12%LS magadra tudsz pakolni, ha úgy tarja kedved.
    Ha van kit ütnöd akkor tuti jön vissza a life dögivel.
    + ott az armor, ami nekünk megint csak híján van. Oks...van dodge, de ha ez éppen nem jön össze és az all resi is kevés, akkor tuti halál van. Vortex és hasonló elit adta okosságok nagy meglepit tudnak okozni néha.

    Ahogy Persil kolléga írja, már a megjelenés napján toltam a game-et (toltam volna ha jó lett volna a szeró :D ), a DH-ban már 1000-óra felett vagyok bőven.
    Abból a tapasztalatból írom hogy bizony a DH-nak is kell a HP, mert pont ahogy te írod ne legyünk one hit-ek.
    Szatesz is azért szeret velem együtt menni mert Ő is megmondta, hogy én vagyok az egyetlen DH aki "nem döglős".
    MP8-on mind a három übert lehozom egyedül, de ha nem lenne akkora visszatöltésem és life-om, esélytelen lenne.
    Sok DH az all resi-re meg a vita-ra csak azt mondja hogy minek az. Jó az... csak nincs rá cash, ez itt a gond. :D

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák