Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TeeBee73 #111930 üzenetére

    én ritkán szoktam rókázni, főleg másnaposan... és ez is volt kb 5 éve :D szelidi tóra mentünk asszonnyal horgászni, aminek az lett a vége, hogy útközben vettünk a sör mellé egy üveg pálinkát és már délelőtt pusztítottunk rendesen... hideg volt (márciusban), kellett a fűtőanyag, kajálni meg elfelejtettünk... halat nem fogtunk, ő este 6 körül befeküdt inkább a szobába én meg pusztítottam tovább a sört és a szomszéd stégen spanoltam egy másik pecással :D amikor meg kezdtem érezni, hogy baj lesz, valahogy behordtam a felszerelést és bezártam a kaput, majd eldőltem én is... reggel meg éreztem, hogy jobb lenne, ha róka lenne, de nem volt mit kihányni... az 1. gyógysör viszont hirtelen-habosan visszanézett párszor :D

    ma "balatonozunk" a panel erkélyen: medencét feltöltjük, árnyékolót leengedjük, sör már behűtve... délután sütünk hekket, megadjuk a módját :D amikor a gyerek alszik, futok pár gr-t (ma esett már hajnalban egy primal rain of vengeance-es öv... ebben a szezonban ugyanebből már esett 1 primal... összességében meg 1 tucatnál állok)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák