Új hozzászólás Aktív témák

  • LélekVándor

    tag

    válasz reelc #106111 üzenetére

    Ha lenne olyan játék a piacon, ami legalább egy kicsit megközelítené a diablo 3 at hangulatában, akkor egyet is értenek. A Grim Dawn-t nem próbáltam, de amennyire láttam elég gyenge a több játékos mód benne, valamint nincsenek klánok sem, az olyan játékokból ahol egyedül futkorászom az AI ellen, már rég kiszerettem. A Poe val is főleg az a bajom, hogy olyan mintha a solo játékot jutalmazná, kifejezetten irritál multiban az, hogy ott fekszik a földön az exalted orb, de nem lehet felvenni, mert a másik játékos lootja. Ezen kívül még úgy is 2 hónapon belül meguntam, hogy kedvelem az AH szerü kereskedési rendszereket, ami ebben egész jól van megoldva. Szóval ha valaki tud egy játékot, ami visszaadja a diablo érzést, azt szívesen veszem. De sztem pont olyan, mint a teremtés misztériuma, létre hozhatsz sejt szinten egy biológiailag tökéletesen működő emberi lényt, amely minden ízében rendelkezik egy emberi élet alap funkcióival, sajnos lelket nem fogsz tudni bele implantálni. Persze mondhatnánk, hogy a Jóisten adhat Neki, de Én nem látom a deus ex machinát egyik diablo klón esetében sem. Ha tévednek kérlek javítsatok ki bátran😉

Új hozzászólás Aktív témák