Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz SQX_Barto #100224 üzenetére

    Igen, azért is írtam, hogy csak azt a kettőt adja be, és igazából ezért könnyű felfegyverezni az Impalés DH-t.

    Szerencse: na igen. Ezért nem fogok mást megkérdezni :) a mai napig nincs Primal fegyverem semelyik buildhez.

    A Season 12 nem fog jól indulni a DH-knak, a Natalya szet következik. 4 szezononként ugyanaz jön, most ez lesz a soros.
    Kíváncsi vagyok, újra megmeri-e lépni a Blizz, hogy a következő patchben/szezonban/érában megint letojik mindent, kivéve a Nekrot, esetleg?

    Ennek már megvannak a hátulütői.
    Most nem vagyok klántag, és úgy alakult publikolnom kellett, mert már untam egyedül a GR75-öket szólóban, kellettek a Journeyhez a 70-es kövek.. Gondoltam legyen.
    Nehezen jöttek össze a partyk, majdnem mindegyik 4 Nekroval volt (ok, én is azzal voltam), néha betévedt 1 wiz, esetleg supp monk, egy barb. De ezek is leléptek minden party után.
    4 Nekro elég nokedli, amikor beírtam, hogy GR75 írták hogy monk nélkül az túl magas! Ez többször lejátszódott. Végül sikerültek az upjaim, bár nyugisabb lett volna egyedül.

    Ha megint indulok a szezonban, akkor szerintem visszatérek a DH-hoz, majd kifarmolom ami kell.
    Annyira nem fogott meg a Nekro, az esélyt megkapta.

    (#100227) ReFleXx: Értem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák