Keresés

Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Nordic #26633 üzenetére

    Monk után felrántottam egy WD-t és hát azért a macifutással nem kicsit könnyebb az élet. Sajnos én melee karaktereket szeretem, ezért inkább farmolom a geart a monknak, de ettől függetlenül állítom, hogy azonos szintű - ilvl/ár stb - gearben egy glasscannon ranged karakter messzebbre jut, mint egy melee.

    Peteket felejtsd el, rota: BBV + késes gyilkosok, terület lassítás, spirit walk, szifon, macifutáááás - > profit.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • WayneGace

    őstag

    válasz Nordic #26633 üzenetére

    WD-vel az a baj, hogy hiába vannak használható képességei, ha egyszerűen nincs mana rá. Mojo, fegyver, sisak adhat manát. Csakhogy inf. act.2-re való cucc, amin van armor, int, vit, azon már nincs se max mana, se mana reg. Nem az, hogy drága, hanem nincs.
    Azt már írtuk itt páran, hogy egyedül neki nincs speciális kétkezese.

    Azt se értem egyébként wd-nek például a poison dart miért kerül manába, amikor a többi kasztnak a támadásai generálják az ő "manájukat" (fury, spirit, stb.)

    [ Szerkesztve ]

    BestSecret invitációt privátban adok.

  • Jazz

    veterán

    válasz Nordic #26633 üzenetére

    Egyetértünk. Van egy 60-as Wd-m. Miután kész lett, ment is az örök vadászmezőkre.

    De kicsit kiegészítenélek: iszonyat DPS-t tud tolni, és most nem a köpőcsőre gondolok (az lófütty normális játékon). Újragondolva a skilljeit....nos olyan brutál területi DPS-t oszt le, hogy eszméletlen, mivel rengeteg aktív skill-je van, amit belhet kapcsolgatni, és még manád is marad, és a signature spell-jei meg eszméletlen durvák a wizardéhoz képest.

    Egy gond van vele: Semmi védelme. Nekem ez fájt a legjobban. Wizával lehet taktikázni, még ha csak fél mp-re is de fagyast, meg diamond skin még ha csak 1 ütést is bír ki. Ezzel a kettővel lehet operálni. Meg ott a force armor, stb.

    Én a Wd-re nem találtam normális védelmet, ugyan azt a cuccot adtam rá mint ami wizzen volt, és folyton haltam vele. De lehet én voltam csak a béna. Kíváncsían várom az ötleteket a Wd-sektől.

    Kieg.: ugye a védelm az állatai lennének, de azok 1 hit-ek, így egyedül maradtál egy rakat mobbal. A graps of death van egyedül ami területre hat és lassít, de azt meg nem tudod úgy elnyomkodni mitn a wiza a blizzardot. De biztos van valami jó és hatásos build, csak nekem nem volt kedvem tovább kísérletegetni.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Aktív témák