Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    A kis heti jelentés :B

    melo ninc,s szúrtam a szemét üzletvezetőnek, pedigkezdtem megszerteni beleszokni, mind1 jövő hétne emgyke 1 másik helyre mindne igaz.
    Zsuval szerdán voltunk 1 éveske megebszéltük a 2 főgondot a pénzt és az együttlakást, talán megpróbáljuk, de tegnap már megitn votl 1 kis ellentét :( ...nem csípem hogy attól függően ő nem csnálja de egy drogos bandával szeret menni bulizni, pláne ahonnan 2 arc rá akar hajtnai egyértelműen...jó persze bízok benne és neki mondja nem jönnek be de akkris kicsit piszkál...
    Tegnap volt dokolás megint nagyon fan volt, tán az openinget is überelte...bepiáztunk rendesne :C
    Ma is lemegyke kicsit nyomulni valahova....sajna egyértlemű visszaestem :DDD :O ...hiányzik mindne hétvégéna buli nagyon.
    kocsi megvan igaz elég hangskásan jár jövő hétne megcsnálom az inspekciot mosmá tényleg.amugy ma kicsit odaéptünkmegnéztem megy e ég?..megy..de mehetne jobban :DD
    4 voltma gyúrni a hétne látszik si egből ugy látszik ennyi alkaloma kell az n szerveztemnek.
    baxakszika tápom 12 voltos ága nem bíztató....
    úgy érzem betelt a buli a pc.s gémiparr veszek xbox360at inkább gazdaságosabb és jobb.. a régi meg marad netezni stb....
    Bőült az energy drink gyüjtemény(36db)..rakokbe a szaktopikba képet majd....
    Nem tom ma mit iszok nem kéne semmit.... :))
    szereztem csomo jo számot azok szolnak most is....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák