Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #100 üzenetére

    Az isminek csak addig volt nagy as zája amíg cselekedni nem kellett.. :W

    csajommal együtt vagyok, de.....tovább nem folytatom.aki olvassa tudja mi van.

    műszaki megvan fékbetét jah..de lámpái cinkesek voltak mind1 megoldva..szép kék matrinya :K ....brembo betét kivi vok mit tud.

    vazz lekorlátoztk a netem....egy isminek lehet át tudom adni nekem meg jöna digi kábel..persze ha kijöttek volna amikorra megbeszéltük a beszerelést :W

    Sens záró fain volt, voltka események egy havercsajszninak eltört a keze...de keményyyyyy....méghozzá barátnője miatt.szóval emlékzetes volt...én annyira nem vágtam oda mint ők valszeg azért történt. :DDD ....a zenék nagyon fainok.

    pecázni még mindig nem voltam...faxom már letépem a tapétát úgy hiányzik közbe meg itt amájus pontyszezon...faxom.jövő héten akármi van lépek el tóhoz.

    átigazoltm a másik terembe egy haver befolyása miatt nincs gond az uj hellyel összeségében talán még jobb is.koksz lassan elfogy nem jó hír.együtt megyünk edzésre így jobb.

    pénz nuku mert melo nuku, kéne a 2 pusztulat disznó tényleg mindig eszembe vannak.
    stradnidő van de kiba drága valami megoldást kiötlök.

    keveset tok menni kocsival pedig lenne kedvem.
    billiárdba lassan bajnok vagyok senki nem tud megverni...hát aki jár folyamatosan.hehe.pokerba is 1-1 nyertem vesztettem...nehezen ismerik el tudok csak más a taktikám.

    dög meleg punnyadás......csácsumicsá....... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák