Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #99 üzenetére

    mostis rég írtam ide.

    Melokeresés folyamatban most lehet 1 ismi be tud vinni egy helyre ahol haver is melozik.

    Kár voltjah elkiabálni csajommal megint összevesztem szokásos, alap.már unalmas az egész át kéne igazolni.Buliba volt is egy olyna nő hogy első látásra beleszerettem talán, kék szem szőke haj, szexi bombanő szinte.de mondta piaás volt nem tudja mit akar haverok legyünk, pedig volt"azon"kívül minden.
    kocsi megy műszakira minden igaz fékbetétcsere kell csak.zöldkártyát ma cisnáltattam ahl tavaly negyed óra volt.

    net rendben de ennyit nem ér.telo marad továbbra is ütni vágni jó.Átigazoltam vissza vodához majd talán itt később jobb lehetőségek lesznek, ha futja rá

    Már hiányzik valami jo handsup buli, de nincs egyenlőre info.Sens.be voltunk most is előtte is.Irtó jo zene bulik vannak ott egész jó áron ki lehet hozni egy partyt.itt volt a fentebb említett csajos eset.Szokás szerint betámadtak többen nincs enálam valami, már csak nevetek rajtuk mér mindig engem aki sosme csinált semmit.

    Pia az viszont volt, mostanság haverrel sangriázni szoktunk meg sör.elég ütős duo. :DDD

    bicajon marad a külső mert így jobban tok menni kopottal 5km/h.val kb.meg mondjuk nem is van rá zsém.sok mindne msá fontosabb kell.annyit ugyse használóm.

    El akartam menni pecázni hétvégén de mégse ött össze, de most hétvéén idő engedi megyek, nem érdekel senki én horgászni akarok. :K

    gyurás megyeget nem az igazi sokat számít milyen a napom jah.meg kajálós főleg.ez az attack egy nagy fos.soha többet még ingyé se.pumpa meg volumass kell.meg HotBlood

    Anyámmal beszéltem de minek, semmi értelme nem változik.

    Kéne lassan strandra menni.jön a balcsi.de miből :O

    Hiányzik a 2 pustulat dög, tengerimalac, lesz ujfenn ugye mi kéen pízz áthozom őket veszek egy ketrecet nagyot és veszek egy 3.at ez a tervem.

    kb ennyi.
    .

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák