Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz #19103744 #7666 üzenetére

    Valami megsem oke, nem?
    1. Mert a Dellnel is pont Support Center-nek hivjak az applikaciot, ami lefrissitti neked az osszes drivert. Persze hogy kell hozza internetkapcsolat. (mas markaknal is kell). Ha van egy szuz XP a gepen, akkor ott be kell allitani eloszor az internetkapcsolatot, es onnantol megy minden, mint a karikacsapas.
    2. Ugy nez ki, megsem vagy annyira hozzaerto. Az Everest is driveren keresztul fogja tudni, mivel is all szemben
    3. Az a sok "lom" azok igazi, jo minosegu WLAN kartyak, nem a Dell fele vacak, mint amit te is megvasaroltal. De ezek szerint fogalmad sincs, hogy mi is van a gepben, mert akkor tudtad volna, hogy a Dell Wireless 1505 tipusrol van szo.
    4. Szoval kevesbe lettem volna bunko, ha elszorakozok egy orat azzal, hogy driverCD-t csinalok neked. Szep.
    6. Tag alapjan egy pillanat alatt megneztem, hogy mi is van benne. Minden alkatresz, tipus szerint.

    Engem az huzott fel, hogy mindenfele vacak kacatnak meg benanak beallitod a Dell-t, csakmert fogalmad sincs a temarol.

    Nem ertesz hozza, az siman latszik a hozzaszolasodbol, de ez nem azt jelenti, hogy a Dell a hulye, te meg az okos. Ha nem vagy tisztaban az alapveto dolgokkal, akkor miert nem bizod szakemberre a dolgot? Vagy miert nem kerted szamon az eladotol, hogy hol is van a drivercd? Vagy miert nem nezel be egy boltba, ahol forgalmazzak a tipust, es ahol 5 perc alatt csinalnak egy masolatot a driver CD-bol?

    Mindegy, szabadulj meg tole, vegyel egy MSI-t vagy Gigabyte-ot, (olvastam roluk egyebkent, ok is szeretnenek egy nap igazi laptopot csinalni), de annak is kell driver.

    Ne is haragudj, de szerintem te iza_ vagy. (Akik tudjak mirol van szo, azok erteni fogjak)

    [ Szerkesztve ]

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés