Új hozzászólás Aktív témák

  • zapikanka

    tag

    Sziasztok,

    2014 elején vettem egy Dell Inspiron 3537 notebookot (a gyengébbik verzió, tehát i5-4200U, 4GB RAM, Radeon 8670)

    azóta küzdök vele és egyszerűen már nem kevés fórumot átrágtam, nem kevés megoldást kipróbáltam és egyszerűen nem sikerül Windows 10-en orvosolnom a leállítás/hibernálás/alvó üzemmód problémát. Aki nem ismeri, ez abban nyilvánul meg, hogy amikor lehajtom a laptopot, vagy megnyomom a kikapcsoló gombot vagy egyszerűen csak le akarom állítani, akkor a gép képernyője elsötétedik, de megy tovább. Vissza kapcsolni már nem lehet, csak ha "hard shutdown"-olom.

    Amiket eddig próbáltam:
    - fast startup ki-be kapcsolása
    - több féle driver mind Intel mind AMD szinten (3dguru DDU-val mindig le volt takarítva)
    - hybrid sleep ki-be kapcsolása

    sajnos semmi nem segített. Amint valami olyan alkalmazást futtattam, ami (gondolom én) elkezdte használni az AMD kártyát, utána jelentkezett ez a probléma. Egyedül a DELL honlapján valami ősrégi AMD driver használata esetén volt tünetmentes a gép, de ha azt használom az hatalmas teljesítmény romlással jár, ezért azt nem veszem az opciók közé.

    Köszi előre is ha valakinek támad valami ötlete.

    Szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák