Új hozzászólás Aktív témák

  • Acsifun

    aktív tag

    Sziasztok adott egy Dell 7737, olyan problémám van vele, hogy egyszer csak kikapcsolt magától és azóta nem kapcsol be, tölt a windows alul mennek a kis pöttyök aztán mikor kész fekete képernyő, nem tudom beírni a jelszóm, úgymond aktív a fekete kép tehát a képernyő világít de onnan nem megy tovább....újrahúztam már párszor teljes formázással. Win 8.1 es 1 napig bírta amíg a windows update le nem frissítette, utána megint ugyanaz a jelenség. Ezután teljes formázás ismét és kapott egy win 10-et ez pedig magától gyönyörüen szedi a drivereket meg az updatet 2óra hibátlan működés után na mondom megpróbálom újraindítani de ugyanaz, windows logó gyönyörüen tölt aztan utána egy szép fekete világító képernyő akár 8 óraig...nem megy tovább. Szaküzletbe bevittem ujrarakta a srác neki indul...persze 1 napig indul amig meg nem kap vmi updatet. Geforce drivert nem kapott még a gép nem a videokari a hibás :(

    Valaki tapasztalt már ilyet vagy tudna mondani valami okosat? :F :F
    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Új hozzászólás Aktív témák