Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz csapee #96838 üzenetére

    Ami nekem közel lévő Pick Pack pont, az is csak 7-ig van nyitva
    Másrészt ahogy mondani szokták: "Ha tudom, hogy s3ggre esek, akkor előtte leülök". Utólag mindig könnyű okosnak lenni

    Meg akartam spórolni egy fölös futárt. Minek pazaroljuk az erőforrást, ha úgyis ott megyek el az üzlet előtt?
    Persze, tudom, más budira is kocsival jár. Múltkor találkoztam egyik ismerőssel a Segner téren, utána menni akartam át a Tescohoz. Azt mondja, ülje be, átvisz :Y Mondom hova, a Tescohoz? :F Van talán 300 méter :)

    De pl. múltkor pickpackpontra kértem a csomagot, küldtek emailt és SMS-t is, hogy átvehető, délután bementem és nem volt ott a csomag, másnap jött csak meg és a rendszerben sem látszott, tehát nem a PPP(Sprinter) hibája volt

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz csapee #96838 üzenetére

    Fejlemény:
    Megint arra jártam, így bementem az Edigihez és elmondtam a szituációt.
    Mondta a hölgy, hogy a rendszerük automata és nem tudnak belenyúlni, de mivel nem érkezett meg a rendelés időben az ő hibájuk miatt, így felveszi újra a rendelést üzletvezetői engedéllyel a rendeléskori megígért áron.
    Ez korrekt hozzáállás
    Úgy tűnik, ha probléma van egy rendeléssel, akkor személyesen érdemes intézni, mert a telefonos ügyfélszolgáltuk simán elhajt.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák