Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz KROK640 #161324 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget!
    Ami érdekel még:
    - mi az az IPC? :DDD
    - ha a RAM-ot lefelezem az az árát is lefelezi
    - nem lesz játék, RTX 4060 alá érdemes menni? Ez a modell jó, megfelel?
    - SSD: most 256GB van bent, ebből a windows foglal helyet, meg pár giga ez-az, a többi szabad évek óta (tudom, minél nagyobb, annál gyorsabb, de érted...)
    - ODD nem lesz, semmihez nem kell már ODD (maga az Autodesk progi is felhőből dolgozik), ez a ház árban oké, meg szeretem a Coolermastert, és nem önszivatás, ha egy nagyon bevált cuccot pakolok be egy full ismeretlennel szemben (jó, Fractal, Lian-Li is jó lenne, de erre nem érdemes költeni annyira)
    - FONTOS:
    ~ táp: több vagy kevesebb, márka jó-e?
    ~ 14400F-hez vegyek külön hűtőt?
    ~ ebben a házban 1 venti van, kell-e több, s ha igen, milyen, s hova tegyem?
    Köszönöm :R

    Srácok, brand gép: brand gép a laptop, hulltottak már ki belőle dolgok, és volt izzadás mire pótoltam, számlával... Addig állt és néztem ki a fejemből.
    Volt "rendes" brand-es gép, most kihagynám.
    Tudom, ez összelegózott, de ha baja van, kiveszem, számla, gari, megy vissza, és ha gáz van szerintem annyira szabvány minden, hogy bármikor bármivel pótolhatom bárhonnan számlával, garival, 2 nap futárral és megyünk tovább, de Urambocsá, otthonról hozok egy modul RAM-ot és jó vagyok amíg jön a következő, vagy van fölös lomos VGA, bepattintom és ugyanez.

    Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

  • lorcsi

    veterán

    válasz KROK640 #161324 üzenetére

    nem feltetlen a legkisebb sff kell megvenni, vannak nagyobbak is
    de ertem mire gondolsz es el tudom kepzelni h a nagy vga miatt komolyabb gep kell.. az meg nem az olcso brand lesz

    nekem is egy q regi ntel konfigom van, i5 4670 talan. Otthoni dolgokra hasznalom.. meg most egyszerubb cad
    azt se tudom hogy es mire upgradeljem gazdasagosan. Mert smikee hasznaljuk ez is boven jo… csak idonkent jon egy sugallat…

Új hozzászólás Aktív témák