Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz KROK640 #161324 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget!
    Ami érdekel még:
    - mi az az IPC? :DDD
    - ha a RAM-ot lefelezem az az árát is lefelezi
    - nem lesz játék, RTX 4060 alá érdemes menni? Ez a modell jó, megfelel?
    - SSD: most 256GB van bent, ebből a windows foglal helyet, meg pár giga ez-az, a többi szabad évek óta (tudom, minél nagyobb, annál gyorsabb, de érted...)
    - ODD nem lesz, semmihez nem kell már ODD (maga az Autodesk progi is felhőből dolgozik), ez a ház árban oké, meg szeretem a Coolermastert, és nem önszivatás, ha egy nagyon bevált cuccot pakolok be egy full ismeretlennel szemben (jó, Fractal, Lian-Li is jó lenne, de erre nem érdemes költeni annyira)
    - FONTOS:
    ~ táp: több vagy kevesebb, márka jó-e?
    ~ 14400F-hez vegyek külön hűtőt?
    ~ ebben a házban 1 venti van, kell-e több, s ha igen, milyen, s hova tegyem?
    Köszönöm :R

    Srácok, brand gép: brand gép a laptop, hulltottak már ki belőle dolgok, és volt izzadás mire pótoltam, számlával... Addig állt és néztem ki a fejemből.
    Volt "rendes" brand-es gép, most kihagynám.
    Tudom, ez összelegózott, de ha baja van, kiveszem, számla, gari, megy vissza, és ha gáz van szerintem annyira szabvány minden, hogy bármikor bármivel pótolhatom bárhonnan számlával, garival, 2 nap futárral és megyünk tovább, de Urambocsá, otthonról hozok egy modul RAM-ot és jó vagyok amíg jön a következő, vagy van fölös lomos VGA, bepattintom és ugyanez.

    Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

Új hozzászólás Aktív témák