Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Dyingsoul #120121 üzenetére

    Loctite SI 5910
    Vagy bármilyen ecetsav.mentes ragasztó megteszi. Műszempilla ragasztó is ilyen asszem, de a Loctite biztosan.
    Egyébként felesleges visszaragasztani, mert:
    1. nem fog csúszkálni, hiszen rögzítve is van az alaplapi lefogatóval, meg a CPU Cooler is nyomja,
    2. a ragasztó is ad a kupaknak egy plusz távolságot, nem annyi ragasztó megy alá, akkor lehet túl távol lesz a kupak a magtól. Bár a CLU sokat segít, hiszen látható a fotómon, hogy milyen takony van a kupak alatt, szerintem az a szar még hővezetésről sem hallott, ezért kell a folyékony fém.
    :R

    Én egyet sem ragasztottam vissza, se a 4700K-t, de a 7700K-t, mind a kettőt úgy adtam el. Nem kel kivenni az alaplapból, szólni kell a vevőnek, hogy saját felelősségre. Azóta se szóltak, hogy bármelyik is meghalt volna, pedig a 7700K-t már a megjelenés előtt vettem, még alig vettem ki a dobozból, már szét is kaptam. :DDD

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák