Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz PindurAnna #47400 üzenetére

    Az nem baj, ha felvilagositod, meg rendesen megtanitod neki hogyan viselkedjen, az a baj, ha tiltasz. Nyilvan mindent nem lehet neki megengedni, de ettol meg nehogy azt hidd, hogy a haveroknal nem neznek par szaftos meset meg nem beszelnek csunyan...

    "Nincs beteg gyereked sem rokkant hozzátartozód.." - ezt honnan veszed?

    Ha rokkanttal/beteggel jon-megy, akkor tegye ki aztan alljon arrebb. Ennyi az egesz.

    A baj itt most az, ahogy _seth_ irta, hogy egy nyilvanvalo szabalytalansagot probalsz mindenfele mondvacsinalt indokokkal "eltusolni".

    Egyszer egyebkent engem hasonloert vagtak meg egy tizesre, annyi kulonbseggel, hogy tiz centi melyen fel volt vagva a jarda, a darabok szanaszet (ujrahuztak), kvazi epitesi terulet, kozlekedni sehogy nem lehetett ott, nem hogy babakocsival. Plusz, meg volt is boven hely, ha valaki azt a tiz-tizenot metert atrepulte volna, oda tudott volna menni. Reszben a fuvon, reszben a jardan, reszben a kocsibehajton alltam, de mindenki elfert. Reggel arrebb akartam allni, mikor mar szabadul parkolohely, 7 korul le is mentem, de mar fel 6 korul kirakta valami idiota a cetlit. Remelem gyogyszerre koltottek...

Új hozzászólás Aktív témák