Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Aryes #155723 üzenetére

    Aki szeret autózni, menni, nem otthon ülni.
    Cégnek meg meg se kottyant akkor annyi üzemanyag költség

    2002-ben volt hogy mondtam a főnöknek hogy Érdre elmegyünk rokonokhoz, meg megnézzük az aug 20-i tűzijátékot, Szolnoki cég volt így onnan mentünk tovább. Nem mellesleg akkor is elmaradt, nekem nincs szerencsém az ilyennel.
    Csak a többit nem közöltem vele, egyik nap csak úgy körbeautóztuk a Balatont, szó szerint körbe a partján.
    Aztán kitaláltuk hogy hazafelé nem a négyes úton haza, hanem mi lenne ha Pécset megnéznék a TV tornyot, gyerek koromba voltom iskolai kiránduláson ott és újra látni akartam.
    Így is lett, délután 1-kor indultunk, mert meg kellet várni hogy a PS one gépet(már a kerekítettet[link]) megcsinálja a boltos, hogy tört játékkal is lehessen játszani
    Elindultunk meg is volt a TV torony erre Bajánál a Türr István hidat nem lezárták, az áradás miatti vad vonulás vagy mifene miatt. Valamikkor fél hét felé állhatunk meg a sorba és olyan este 10körül értünk Baján egy Mol kúthoz, felvezető autóval időszakosan engedtek át a forgalmat, Mol kúton ettem egy olyan rossz mikrós hamburgert :)
    És utána már gond nélkül haza Baja-Szeged-Békészcsaba és utána otthoni megálló. Csabán tankoltam egyet valamikkor kettő körül, attól tartottam hogy a főnök rákérdez hogy mi a fenét kerestem én hajnal kettőkor Békéscsabán de nem szólt
    250Km hazaútból így lett 550Km autókázás
    És ugye akkor még 3310-et telefonok világát éltük, meg papír térképek korát.

    Lehet nem emlékeztek a 2003 szeptemberi Hortobágyi tűzre, akkor is ilyen hiba javításra mentünk már esteledett és ahogy elhagytuk Hajdúszoboszlót Nagyhegyes felé, láttuk a füstöt Hortobágy felől, és mivel megtehettük nem számított a üzemanyag se, még jó hogy megnéztük hogy mi ég, rá a 33 útra és túlmentünk a kilenc lyukún túl is vagy 10km, csak hogy nézelődjünk, ez volt valamikkor este 7 fél nyolc felé
    Majd megcsináltuk amit kelet
    Mikkor éjszaka jöttünk hazafelé 47-es útról Hortobágy felé nézve piros volt az ég alja olyan nagy terület éget akkor ott
    Még akkor lehetett sms küldeni Debreceni rádiónak, írtam is, fene se gondolta hogy egy az egyben beolvassa :DDD, szép trágár sms-t, valami olyat írtam hogy rohadtul lángol a Hortobágy annak a fénye látható Hortobágy felé nézve

    Én szerettem és szeretek is csak úgy menni.

    Nem tudom hogy ez ilyen beszélgetés Off-ba tegyen van ne, majd megint kapom a figyelmeztetést mert off-ba tettem
    Igen igen már ilyenért is jár figyelmeztetés
    Így nem teszem off-ba ha valakit zavar ez attól bocsi

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák