Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz hentes555 #155720 üzenetére

    Én több mint 10évig ilyen munkát csináltam
    Ha reggel(6körül) csörgött a telefon akkor tudtam hogy éjszaka betörés volt menni kellet mert gépet helyre kell hozni vagy vinni javítani annyira szétverték, meg ugye a rendőrök is igényelték a jelenlétett
    Napközben szinte sose hívtak, aztán délután 3 után jöttek még hívások hogy ez romlott el az romlott el
    Volt hogy délután 6kor indultam 120Km lévő helyre, visszafelé Debrecen felé jöttem, ráértem, de szerettem éjfél körül járkálni a Kishegyesi Tesco-ba :)

    Meg volt hogy direkt csináltam munkát magamnak, mikkor ott voltam direkt kilazítottam és tudtam hogy kb hétvégén fogja végleg elengedni magát, általában péntek este jött is a hívás, de mivel messzi volt így szombatra maradt, meg is volt a szombati autókázás

    Munka is volt meg nem is, mert én nagyon szeretek vezetni

    Aztán volt hogy nem is haza hanem haver ép akkor kocsmáros volt 21-ig volt nyitva, addig ott voltunk kocsmába kártyáztunk, mikkor bezárt irány étterem, vagy Debrecen valamelyik Póker terem
    Bár én nem szerettem pókerezni így kibiceltem.

    Nekem így ment el a fiatalságom, 21éves koromtól 31-ig

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák