Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz Williamgrant #153595 üzenetére

    El lettem már helyezve a csoportban egyes szintre... De még mindig nem releváns az 5 év gar (ha jól látom erre annyi van), az élettartam garhoz. Az, hogy mi a valóság alapja, az nem az én tisztem/feladatom minősíteni ennek teljesítésére.
    Részemről mindenki azt rak amit akar. Segítő szándékkal osztottam meg, de.. Megint megsértődtem, s jön az, hogy ezzel is a..
    Nem vitázom, igazad van.
    Ismét megpróbáltam beilleszkedni ide, el kell engedjem tényleg, tisztelet a kivételnek.. Fába is bele lesz kötve, s nincs értelmes, addiktív válasz, csak okoskodás, felém legalábbis.
    Releváns az lett volna, h bro. 10ért én is tudok élettartam garos memóriákat, ugyan ezen feltétellel..
    De nem, húzzuk egymás agyát, feleslegesen.. Olvasni, értelmezni az írást gyakran nem tudunk, csak fújjuk a saját igazunk, mert attól lesz jobb a kedv, avagy nem tudom, s ez nem feltétlen neked szól.

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák