Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Gorneck #963 üzenetére

    sztem ez Abitnál van forditva, régen voltak lapjai, mostanában csak szenved...
    Asus-nál sztem régen is megvolt az Intel platformokon a százaléka és sztem az évek alatt ez csak erősödött, nézd meg ma hány százalékban használnak Asus lapokat, és ne mondd, hogy nincs közötte egyetlen minőségi sem... persze vannak value lapjaik mint minden cégnek, és kevésbé sikerült modellek is pl p5k3 premium :U

    jaja, meglássuk :)

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Gorneck #963 üzenetére

    Achi-t csak megerősítem, mellesleg Abit fun voltam P3-as idők végéig, aztán elég lett, na itt említeném meg a BF 6 és népi zenekara szabadidős alaplapját...ha volt egy kis időd, akkor kondizhattad újra a proci feletti kondikat (ráadásul hűtve volt)..VT6X4 az még elment, de csak egy ideig volt nálam...St6-R bekakilt 3 év alatt, meg haveréknál jó pár példány..
    Szal ennyit erről, mai napig ketyeg nálam egy P2B-F hibátlan állapotnak örvendve...a Tusl-2-m szintén hibátlanul egyik ismerősömnél...aztán haver CUSL-je 6 éve 7/24-ben egy 1Ghz-es P3 társaságában teszi a dolgát...A P4C800 Deluxem a multkor rakoncátlankodott az eladott ismerősnél (lemerült az elem és elfelejtette az OC beállításokat)...valamint sógoréknál is szépen ketyeg öcsém exgépe P4P800-E Deluxe támogatásával..
    Szal tény mi tény amióta ASUS lapokkal favorizáltam nem halt le egy alaplapom sem (kopp-kopp)..néhány anomália volt, de ezek érthetőek (Tusl-2 AGP sebesség csökkentése 105-ös FSB felett stb)
    Sajnos abban igazad van, hogy sok Asus pusztul el, a PH fórumán...de az is igaz, hogy az Asus lapokkal rendelkezők pl 5°%-a jó ha feljön a fórumra és kérdez...ezek között elhalózik jó pár darab, akkor szerintem a teljes állományhoz képest nem rosz arány...ráadásképp a melóhelyen is van ui. alaplappal rendelkező osmerősöm és a gamma topikokban is láttam már P5K Deluxe tulajt, akik pl meg sem fordultak a topikban...szal fene tudja..
    Káros az iparra ez a nagy tempó...de főként a stabilitásra és a minőség rovására megy.. :R

Új hozzászólás Aktív témák