Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Gorneck #963 üzenetére

    Achi-t csak megerősítem, mellesleg Abit fun voltam P3-as idők végéig, aztán elég lett, na itt említeném meg a BF 6 és népi zenekara szabadidős alaplapját...ha volt egy kis időd, akkor kondizhattad újra a proci feletti kondikat (ráadásul hűtve volt)..VT6X4 az még elment, de csak egy ideig volt nálam...St6-R bekakilt 3 év alatt, meg haveréknál jó pár példány..
    Szal ennyit erről, mai napig ketyeg nálam egy P2B-F hibátlan állapotnak örvendve...a Tusl-2-m szintén hibátlanul egyik ismerősömnél...aztán haver CUSL-je 6 éve 7/24-ben egy 1Ghz-es P3 társaságában teszi a dolgát...A P4C800 Deluxem a multkor rakoncátlankodott az eladott ismerősnél (lemerült az elem és elfelejtette az OC beállításokat)...valamint sógoréknál is szépen ketyeg öcsém exgépe P4P800-E Deluxe támogatásával..
    Szal tény mi tény amióta ASUS lapokkal favorizáltam nem halt le egy alaplapom sem (kopp-kopp)..néhány anomália volt, de ezek érthetőek (Tusl-2 AGP sebesség csökkentése 105-ös FSB felett stb)
    Sajnos abban igazad van, hogy sok Asus pusztul el, a PH fórumán...de az is igaz, hogy az Asus lapokkal rendelkezők pl 5°%-a jó ha feljön a fórumra és kérdez...ezek között elhalózik jó pár darab, akkor szerintem a teljes állományhoz képest nem rosz arány...ráadásképp a melóhelyen is van ui. alaplappal rendelkező osmerősöm és a gamma topikokban is láttam már P5K Deluxe tulajt, akik pl meg sem fordultak a topikban...szal fene tudja..
    Káros az iparra ez a nagy tempó...de főként a stabilitásra és a minőség rovására megy.. :R

Új hozzászólás Aktív témák