Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz DokiBaxxi #346 üzenetére

    Igen ,mert még tesztelik pár napig , de le lehet tölteni aki kiszeretné próbálni--->steam /könyvtár/jobb klikk dayz-re / Tulajdonságok/Béták/ és ott ki kell választani az "experimentalt" és tölti is a 0.37-est patchet..viszont mivel teszt alatt van csak pár szerver elérhető és az is hardcore :) viszont nem léptem be szerverekre, visszatettem a régi 0.35-ös patchet, karakterem megvolt nem resetelődött.,viszont amit észrevettem mikor felléptem, nem volt a karakteremen a gázálarc ?! azt olvastam , hogy nem lehet majd viselni bizonyos maszkokat ha sisakot viselsz ,de gázálarcos te ?! :Y :F az pedig sisakkal együtt a legjobb :D na mindegy .:)

    egyébként: ETA to Experimental: Within next 2 hours
    ETA to Stable: No current ETA, dependent on testing results ..tehát ha nem lesz vele komolyabb gond akkor szerintem élesbe is beteszik hamarosan ..

    [ Szerkesztve ]

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Új hozzászólás Aktív témák