Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz S e t h #988 üzenetére

    Ezt vitatnám. :)
    Tegnap eljutottam egy lepukkant kisvárosba, ahol szokás szerint mindenfelé fertőzöttek kóborolnak, az egyik út túloldalán egy horda is mászkált, meg van 6 db fészek. Hármat felderítettem, aztán felgyújtottam az egyiket. Sikerült elmenekülnöm motorral. Másik oldalról megközelítettem a városkát. Második fészeknek is annyi, de alig bírtam elpucolni onnan, mert Deacon folyton beakadt a falba, vagy abba a fertőzöttbe, ami csépelte. :)
    Mindegy, kijutottam. Hárman üldöztek, kettő messze lemaradva. Elbújtam egy bozótban. Itt kellett volna elmenteni az állást, de nem tettem. Elhaladt mellettem az üldöző, és látszott, hogy elvesztette a nyomomat. Megpróbáltam hátulról leszúrni. Jött egy farkas. Lelőttem. Jött a következő. Majd jött még 15-20 fertőzött. Jól van, ti győztetek. Visszatöltés után megint van 6 db fészek... Itt kikapcsoltam a játékot. :(

    Viszont ráraktam a telefonomra a "Jack Savoretti - Soldiers Eyes.mp3"-at, úgyhogy ezentúl erre fogok motorozni, mint amikor Piást vittem délre. :)

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák