Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Set-Comment™ #528 üzenetére

    Első végigjátszásban igen, fontos a humanity. 2.ban már volt annyi hogy fel voltak hózva a bonfire-k meg odaadtam a 30 huma-t daugther of chaos-nak hogy megnyíljon az átjáró és megmentsem solaier-t és még maradt is. Ráadásul már az esztus is max-os szal a firekeeper soul-ok is megmaradtak amik egyenként adnak 5huma-t benyomva. Most pedig már azt is be kellett nyomnom mert tól sok volt nálam és nem tudtam többet felvenni.
    De isgazad van. első játékban érdemes minden cselt bevetni hogy szerezzen az ember.
    bár én ott is csak azt használtam amit alapból ad a játék de én már ismerem a játékot..

    Most direkt leugrottam frampt melett a vessel-el hogy eltűnjön és megjelenjen majd four kings után katee.
    Az még sose volt meg szóval most belépek majd az ő covenantjába és a set-et is megszerzem.
    Ezt a felső határt meg nem tudtam szóval köszi.

    Ja tényleg a +-10%. El is felejtettem.
    Volt egy ellenfél aki megölt mikor free volt a gold. Persze mentem le cigizni és épp leültem volna bonfire-hoz.
    Ő gyorsabb volt én meg erősebb. Nem tudta átütni a védelmem én meg nem voltam elég gyors hogy lecsapjam. Végül hagytam had öljön meg (és lementem cigizni) ha ez neki akkora öröm...

    Egy kérdés. Ha lerakom a jelemet mert coop-ozni akarok akkor csak olyan tud behívni aki szintén 3. végigjátszásnál tart vagy olyan is aki az elsőnél jár?
    Csak mert eszembe jutott hogy van egy 10napos free gold amit még nem használtam fel és akkor szívesen besegítenék innen valakinek..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák