Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz Rony949 #2979 üzenetére

    Akkor értem a gyűrűt miért róla nevezték el. A 3ból ismertem a calamity ringet. Bár nem használtam érthető okoból. :D

    Na srácok, vége. Manus 2.ra meglett. Elsőre egy csapás hiányzott de rosszul időzítettem az estus ivást..
    Gwyn nagyapó meg a parry+hornet ring áldozata lett. Tuti szívatott volna ha csak úgy csapkodom. A guardian oroszlánokhoz nem mentem vissza bármennyire is ajánlgattátok. :D
    Majdnem az összes npc-t megöltem. Sajnáltam pedig őket.. Gough-ot is elintéztem és mikor meghalt azt mondta hogy "emberek...". Elég szomorú volt de megvan a páncélja bár kicsit viccesen néz ki benne a karakter. Mint egy brutál kerti törpe. :DDD
    Megtaláltam az árust is, Artorias szett megvan. :) Nem a legjobb de nagyon tetszik.

    Ez volt a felszerelésem: +6Elite knight kesztyű,+6 gatya,+5 Giant páncél,+2giant sisak. +15 zweihander, +5black knight shield, +2Artorias shield. 41 óra játékidő.

    Talán a legjobb dark fantasy játék ami létezik, már értem miért ez mindenki kedvence és nem a 3.rész. És egyetértek. Hatalmas élmény volt. Köszi Miyazaki mester! :R
    (A demon soulsból átvehették volna hogy változik a környezet ha elérsz egy bizonyos world tendencyt.)
    Szóval most ng+ban elkezdtem de nem folytatom mert sok volt már a soulsokból. :D majd egyszer..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák