Aktív témák

  • szarvasbogár

    aktív tag

    válasz Šolaire #41 üzenetére

    demons souls demons souls te igazi szívrabló :DD
    skyrim után kerestem valami jó erős tartalmas anyagot mire a kollégák a dark souls nevű dolgot ajánlották mondván ,hogy szinte lerakhatatlan.. oké mondom akkor legyen az. el is mentem másnap a helyi konzoloshoz és le is vettem a polcról de abban a pillanatban észrevettem közvetlen mellette egy másik játékot aminek szintén souls volt a címében kérdezem a sráctól ,hogy ez mi? annyit mondott : gondolom az előzménye mert régebbi :DDD
    mivel jobban tetszett a borítója így azt választottam :D mondanom sem kell ,hogy szerelem volt az első látástól az utolsó vérig! így én csak azért mondom "jobbnak" mert ahhoz kötnek az érzelmi szálak.
    ugyan olyan jó talán egy hajszállal hangulatosabb de csak talán :)
    abszolut etalon mind2 rész! az igazság az ,hogy a ds2 már csak árnyéka ennek a két igazgyönynek ha tetszik ha nem.

    még a nehézségről annyit ,hogy számomra a dark1 a csúcs : smaug ,4király ,manus :C
    demons könnyebb volt egy kicsit és a bossok is lazábbak de azért akadt egy aki nagyon mély nyomokat hagyott : flamelurker :R

    más : nem flémből de ezt a pc görnyedést felejtsük már el!! két dolog : hdmi kábel és egy fasza kontroller!!
    a fotel és az 50" akkor is adott. de nem??

Aktív témák