Új hozzászólás Aktív témák

  • Dvix

    senior tag

    Visszaolvastam az olajcserével kapcsolatban! Szóval igen, a gyártó azt mondja "vidd be akár 30k-nál" de szerintem én még 5000Km előtt kérek egy olajcserét, és nem azért mert vastag a pénztárcám, hanem mert így tartom jónak! :U
    Én nem sajnálom megfizetni sem a periódus előtti olajcseréket, ha a saját autómról van szó. De valóban a régi ignis-emet is nagyon szerettem, mindent megkapott, de való igaz, hogy a rendbe rakásba enyhén belefáradtam. Viszont szeretem azt az autót(leadom ugye az autóbeszámítással nemsokára), és ez látszik is rajta.
    DE kérem amikor itt a topicban valaki azt mondja, ne vidd sűrűn szervízbe mert egyébként: "nem éri meg, de 10 évre kell az autó, és ne kelljen semmihez hozzányúlni addig, még turbós motoron is spóroljunk és nyújtsunk csak az olajcserén"; az ilyen fillérb*@#ás gyerekek nekem nem kenyerem. :(
    Én sem vagyok "gazdag", de azért csaptam le az új autóra mert ilyen olcsón ekkora felszereltséggel nem fogok tudni akár 2 hónap múlva. :N És ha olyan autóót veszek amit szerettem volna, akkor meg mit cigánykodjak ilyenekkel, hogy: "nem térül meg". :((
    Azzal térül meg, hogy elvisz A-ból B-be szar úton, űrtechnika a biztonság a régi Ignis-emhez képest, akkor meg miért ne gondozzam normálisan? :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák