Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz MasterDeeJay #27038 üzenetére

    Van-e valami negatív vonzata hogy ha inkább mellékküldetéseket csinálok? Azaz a fő szál nehézséget szintfüggő-e?

    Nincs, éppen ellenkezőleg, könnyebbek lehetnek a fő küldik, ha rendesen fel vagy már tápolva.

    Vagyis amúgy szintfüggő-e valami is?

    Igen, a küldetések folyamatosan nehezednek és a Street Cred-től sok minden függ, hogy milyen cuccokat tudsz venni a boltokban, kiberdokiknál, a kapható küldetéseknél is befolyásol. A fixerekhez tartozó küldetések Tier-ekbe lettek bontva (tudja fene hogy magyarították), tehát ha megcsinálod az adott fixer összes GiG-jét, akkor kapod a következő Tier-hez tartozó csomagot. Ez az 1.5-ben érkezett újdonság.

    Vagy van-e olyan ami időre megy?

    Csak pár küldetés van, ahol van időtényező, de amúgy nagyon nem jellemző...

    Fegyverekből a modokat hogy lehet kiszedni?

    Röviden a beépíthető modokra nincs ilyen (távcső és csőszerelék bármikor cserélhető).
    Van rá egy Tech ágon lévő skill, a "Waste Not, Want not", de 16-os Tech kell hozzá, és arra jó, hogy ha szétszedsz egy fegyvert vagy ruhát, akkor a benne lévő MOD-okat visszakapod...

    Érdemes mindent szétszedni? (eddig azt csináltam, hátha egyszer kraftolok valamit)

    Ha nem gyúrsz a Tech skilledre, akkor szerintem nem. A cuccok upgrade opciója miatt fog kelleni így is nyersanyag, de azért nem hodály mennyiség. Én eladogattam a cuccokat inkább, de hozzá teszem, hogy én egy olyan MOD-ot használtam, ami megduplázta az eladási árat, mert amúgy egy tök jó fegyver is három fillért ér a vendoroknál...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák