Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz Oliverda #13936 üzenetére

    Tudod én a saját tapasztalatomat mondtam el, egy szóval sem mondtam, hogy MINDENKIVEL ez történik. Nálam kérdezték kié a kártya, mondtam hogy a feleségemé, aki hozzájárult a kártya hozzáadásához, és még társtulajdonos is vagyok a számláján. Aztán megkértek hogy töröljem azt a kártyát... töröltem, ennyi. De ez kb. fél év használat után. A feleségem fiókjában az én Revolut kártyám került hozzáadásra. (bár tény hogy azt nem nagyon használjuk) Soha senki nem szólt érte... de az is az én hozzájárulásommal történt. Az ilyenekkel nem szaroznak a bankok. Azt próbálják kikerülni hogy "idegen", adathalászatból eredő, pénzmosó számlához tartozó kártyák ne legyenek idegen fiókon... Ha ÁSZF-be ütközik, akkor vállalom a következményeit, hiszen elfogadtam, de mint mondtam, az ilyen esetekben egy bank nem csinál olyat, hogy azonnal mindent megszüntet, egyrészt nem érdeke, másrészt a bizalmat csökkenti erősen...

    A Te érvelésed erősen megkérdőjelezhető, főleg úgy, hogy azt mondod, keresgéljen az akinek bizonygatni akarsz valamit... hát nem fogok, főleg azért nem mert ha találok is információkat számla megszüntetésről, sosem lesz ott hogy konkrétan miért szüntették azt meg... így dőreség tényként a megszüntetéseket adott dologhoz kötni. Ennyi a véleményem.

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák