Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M.Moe

    csendes tag

    válasz kazmerr #14 üzenetére

    Megnéztem az általad felsorolt programokat.

    Remota Release: a program elindult, de kompatibilis kamera híján, nem jutottam vele semmire.
    Sky Safari: Fut ez a program is. Az égboltot 15-20 frames per second-del tudod pásztázni, azonban ez visszaesik akár 5 fps-re is, mikor egy bőven feliratozott bolygót vizsgálsz közelről. Amúgy jó kis program.
    Twilight, 3D Virtual Tabletop: Nem tudom mire valók, de működnek ezek is.
    Sky Alive Video Wallpapers: Természetesen ez is megy, de ettől sokkal jobbak is vannak a store-on.
    MyScript Calculator: Ez a kis számológép alkalmazás nagyon tetszett, meg is tartottam.

    Gun Disassembly 2: A sok disassembly app közül ezt próbáltam ki. Nem egy hardware igényes darab, ezért simán fut. Igazság szerint erről a programról sem tudom mire való. :)
    The Room: Ez a nagyszerű puzzle (logikai) játék eddig a látókörömön kívül maradt. A grafika nagyon szép, igaz az FPS néhol lecsökken, de ez egy ilyen tipusú játéknál nem befolyásolja az élményt. Apró szépséghiba, hogy az 1.05-ös ROM-mal nem kompatibilis az app, ez azonban könnyen orvosolható.
    Real Racing 3: Ezt a játékot az 1.03-as stock ROM-mal már kipróbáltam korábban, de akkor annyira darabosan futott, hogy le is töröltem. Találtam azonban egy Real Racing 3 Graphics nevű programot, amivel low-ra állítottam a grafika részletességét és adtam még egy esélyt az RR3-nak. Nem tudom, hogy tisztán az 1.05-ös ROM- nak köszönhető vagy az RR3 Graphics nevű program is beleszólt, de a játék jól futott. Azt persze továbbra sem mondom, hogy vaj simaságú, de ilyen formában már abszolút élvethető. Egy újabb játék került a gyűjteményembe. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák