Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    Jöttem haza az M3-ason, azt tegnap, amikor voltunk a pópánál, hogy elpróbáljuk a nászmisét, teljesen zavarbaejtően zavarba jöttem, vigyorogtam, mint a vadkörte és azt mondogattam magamban, hogy "nekezdjelsírninekezdjelsírninekezdjelsírni!!!!!", mert azért na, hát megható volt, meg minden, pedig nem is a templomban voltunk, hanem a paplakban ültünk teli hamutartók, mindenféle papírok és kutyaszőr között, a pabbácsi kutyája meg ott szuszogott a lábamnál, és összekutyaszőrözte a ruhámat, a pabbácsi maga pedig a kb. 5 perces próbát másfél órásra húzta el, mert nyolcvanszor nyomatékosította, hogy ez ám örökre szól, és tatahalál, tatabörtön, ja az nem, szóval tetőled violám most már csak a halál old el, még meggondolhatjuk, nincs harag, ha mégsem, szóval tényleg, de ez nem olyan, hogy 3 nap cseregarancia, meg hogy én nem is úgy gondoltam, de ha már ott voltam, akkor azt mondtam, hogy oké, ezt teljesen komolyan egész életre szól, szóval így tessék ezt kezelni, meg amúgy is az a fajta bőbeszédű ember, akinek mindenről eszébe jut valami sztori és azt el is meséli töviről hegyire, de amúgy csípem, mert nagyon kedves és szívélyes, ahogy általában a kis falvak plébánosai szoktak lenni, amiről meg most eszembe jutott, hogy eleinte ettől hogy paráztam, hogy majd bámulnak meg minden, erre Laci megnyugtatott, hogy vidéken naná, hogy megbámulják a násznépet, sőt, nem átallanak beülni a templomba a nászmisére is, szóval nyugodjak meg, ott fog állni a falu 50-nél idősebb populációja a kapukban, nekitámaszkodva a kerítésnek, amikor megyünk a templomból a buli helyszínére gyalogosan, mert kb. 200 méterre van, ha meg nem Bogácson, hanem Mezőkövesden lenne az esküvő, akkor a 80-nál idősebb populáció még sutyorogna is, hogy nézz oda, hát Lacikának nem volt jó "kövesgyi lyány", elveszi ezt a "gyüttmentet", és száz százalékra tudni vélik, hogy elváltam/régen drogoztam/van egy házasságon kívüli gyerekem/és ez ilyen "muszájlagzi" mert jön a gyerek, szóval ezek tetszés szerinti kombinációja, de leginkább ez mind egyszerre.
    Szóval jöttem haza az M3-ason egyedül, mert Laci már olyan öreg, hogy a 15. érettségi találkozóját ünnepli a volt osztálytársaival szóval ő ott maradt, és még fel is hívott, hogy csak hárman vannak gyerektelenek, mindenki már meglett apuka meg anyuka, ezzel biztos mondani akart valamit, na mindegy, jöttem haza emelkedett hangulatban és mivel a Music FM csak Gyöngyöstől fogható, ezért nem átallottam Celine Diont hallgatni meg énekelni, mert az mindig a lávról meg a förevörről énekel, itthon meg benyomom a netet, és hát ez fogad. :D Tudom, tudom, nem illik az ilyenen nevetni, mert hát szexista, alpári és tiszteletlen a nőkkel szemben... Ne is nyissátok meg, fuj, fuj!

Aktív témák