Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ziyan

    tag

    válasz Alt4Ir #5050 üzenetére

    Na jó, akkor már én is leírom a véleményem...

    Ez a kupa nem ESL, itt sokkal több minden megengedett... Hogy miért? Jó kérdés, pontos választ nem tudok rá, de szerintem jobb is így...
    Ebben a kupában most nem az számít, hogy ki lő jobban, hanem hogy ki játszik cselesebben... persze ebben a cloak és társai is benne lehetnek. Ultráék csapata egy ilyen csapat... Persze nincsenek egyedül, most sorolhatnák még 1-2 ilyen csapatot.

    Tiltsunk le minden nanoruha modult, a sokak által kedvelt Mobility Enhance-t is, minden tárgyat és fegyvert, és kapjon mindenki egy SCAR-t lézercélzóval? Jó, jó, ez az ESL-ben jó, aki ilyet akar, menjen oda, de ez nem mindenkinek jön be... És szinte biztos vagyok benne, hogy ha nálunk is ilyen szabályzat lenne, akkor kevesebb csapat venne részt a kupán... Persze aki ilyen szabályzattal így játszik, az egy ESL szerű szabályzattal is megkeresné az idegesítő dolgokat...

    A másik, hogy ESL-en nem csak Magyar csapatok indulnak, vagyis akármilyen szabályzatot csinálnak, úgy is lesz jelentkező... Kis hazánkban pedig örüljünk, hogy van körülbelül 10 csapat, akik jelentkeztek.

    Persze szemfülesebbek észrevehették, hogy minden nanocup-os anyag egy "nanocup1" nevezetű mappában van a weboldalon, tehát nem ez az utolsó rendezvényünk... Persze másik kupa nem lesz egyhamar (részben a nyár miatt, nyaralások, tábor, blabla..), de a nyári szünetre is vannak azért terveink...

    Sajnos ez a Crysis 2, ha a valóságban lenne nanoruhánk, akkor kikapcsolnánk benne a cloakot és társait egy háborúban? Természetesen nem... Jó, jó, ez egy játék...

    "ami most megy az szerintem arról szól , hogy ki cloackol jobban , ki birja bevárni a másikat cloackban rakétával a sarkon!" Ezt cáfolnám, csak egy-két ilyen csapat van... Körülbelül 100 warból lesz 20 ilyen? Ilyen is kell, nem csak ESL-en kell jónak lenni... A cloak ellen is meg lehet tanulni védekezni, élvezni kell a játékot... Jó, jó, ezt nehéz...

    Lehet, hogy hülyeségeket is írtam, de a lényeg érthető...

    [ Szerkesztve ]

  • Alan Wake

    csendes tag

    válasz Alt4Ir #5050 üzenetére

    Az a blind spot 3, amivel halványabban látszik az ellenfél nanovisionben. A stealth enhance 3-dik szinten kevesebb energiát fogyaszt: [link]

Új hozzászólás Aktív témák