Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz DeathAdder #2580 üzenetére

    nem vagyunk egyformák...........

    nem vagyunk egyformák mert bár megvan mind a három crysis eredetiben.... egy percet nem játszotam a single playerével a warhead külön lemezen is volt azt be se tettem a cd meghajtóba.... engem csak a multiplayer játékok érdekelnek ahol más hozzám hasonló emberekkel összemérhetem a tudásom pörgös szorakoztató és minden nap minden kör és minden perc más.... számomra értelmetetlen,hogy előre beprogramozot AI katonágat lövöldözek sorba....

    az,hogy a másik gépnél ül egy másik emerke aki mögém akar kerülni ugrál hasal trükközik... csapat társai vannak nekem is csapat társaim vannak szeretem ha van csapat sebzés és oda kell figyelni egymásra.... hozzá még a Teamspeaken a közöségi beszélgetések...

    vagy fontos warok elött taktikai megbeszélések... és az izgalom,hogy ne én rontsam el és ne miattam kapjon ki a csapatom.... hanem esetleg az utolsó pillanatban két ellenfelet lelőve 1 ponttal nyerjünk úgy,hogy végig koncentrálok és adrenalin 1000rel.....

    engem inspirál ha erős az ellenfél és egy hajszállal kikapunk és másnapra kielemezük mit lehetne jobban csinálni.... Szeretek közöségekben lenni jó fej emberkékel...

    ha játék akkor MULTIPLAYER....minden játékok királya ha egyszer bele kostolsz sosem játszol gép ellen..... és kit érdekel miről szól a játék és hányadik szinten bugosak az alienek.....

    mások vagyunk.... Bocsi nem bántásból irodot csak szeretném felnyitni pár ember szemét!

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák