Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz LuckyL #14481 üzenetére

    ott van például a raptorium ,de nem olyan régen még a solona nevűvel is gondok voltak a ledgernél kb 6 hónapja támogatás szempontjából redditen bárki utána olvashat elég sokan írják ép miket nem támogat és mi a nyögvenyelős ráerőltetős módszer ha épen van
    ismerem a metamaskot nem kell bemutatni sőt igazából azzal is tisztában vagyok,hogy nem a te kryptod az ami a válton van ,de ez csak formalitás kérdése.

    Minden esetre rengeteg új coin van és a hardweres trendekkel le vannak maradva ,mert nem tudnak olyan ütemben frissiteni.Nagyon sok érmének még normális párja sincs amivel lehetne váltani. kucoin életemben nem hallotam róla ,gyors utána is néztem a 33. legnagyobb pool ha annyira jó lenne ahogy állítod mindenki ott bányászna vajon akkor ennyi ember nem ért hozzá és inkább fizeti mégiscsak a drága pool díjakat......vajon miért tegye magának fel az ember a kérdést.
    Nem akarok nagyon belemenni mert szerintem felesleges mindenki máskép látja a dolgokat,és mindenki abban hisz amiben szeretne. Viszont azért az tény,hogy a tranzakcios költségeket ki kell fizetni mind1 milyen érmét veszel és fekteted be a pénzt,azért mert te most pl nem látsz fantáziát valamiben vagy ép nem hiszel benne az nem jelenti azt,hogy más ne hihetne benne. És azért jobb leírni hogy tud meglepetéseket okozni egy egy utalás vagy váltás.....Na meg azt is ,hogy mennyi mindent nem támogat sok esetben....
    (amúgy sokszor el lett mondva és az össze foglaloban is benne van játszos pénzel kell benne lenni amennyit nem sajnálsz és ha esetleg a válton történik valami akkor nem viszik el a házat a fejed felett....ergo ép tök8 ebből kifolyolag ,hogy váltón van vagy hardweren... elöbbi azért jobb mert könnyeben tudsz váltani és szerintem kedvezőbb a váltás/csere vagy akár a közvetlen kivétel payplara is akár vagy kártyára.... )

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák