Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuLi_

    tag

    válasz adise #58334 üzenetére

    Naaaa...
    Story time, szigorúan szerény véleményem szerint rovat.

    1) Ha rámutatsz a korábbi hozzászólásaim között arra, ahol azt jeleztem, hogy "minőségi munkának tartom amit csinál", azt megköszönném. Személy szerint szimplán csak örülök annak, hogy végre van egy ember (vagy caster?), aki két mondatot össze tud hozni úgy, hogy nem akad meg benne a nyelve illetve utaztatják is rendesen. Van egy alternatíva, ha valaki magyar oldalról is tájékozódni óhajt a környékbeli eseményekről, ezért kap fizetést kb., és igazából ennyi a dolga; Hozza a megtekintést, a számokat, a mennyiségi munka, csókolom. Tekintsünk el attól most kérlek, hogy a cikkek többsége honnét származik illetve mennyire ügyes clickbait jelleggel bír - legfőképp a csoportokban szétszórt beharangozók / teaserekre gondolok ezalatt -, de baszki, csak összeszedett ezzel a tevékenységgel még az Esport1 felfutása előtt saját magának is 5000+ követőt, és ahogy írtad is a végén, ezek számítanak. Úgy tűnik, hogy egyelőre csak ezek, és ez a módi mondjuk cseppet sem szimpatikus, ahogy pl. a forrás is csak 6-os betűmérettel van eldugdosva a cikkek alján a social media résznél, vagy hogy előszeretettel van "feldolgozva" más Youtube videója, amit egy az egyben feltöltenek a saját csatornára csak saját logóval, lásd shadder2k OW videó vagy Gabesson videója mat1-ról. Egy-egy ilyenre random rászaladni nettó rossz szájíz illetve instant hokkendáré jelleget sugároz, bennem van egy ilyen nemár srácok...
    2) Csipkebokor vessző.
    3) Közvetíteni nem annyira rossz dolog, én szeretek, különösen annak tükrében (ez most eléggé fontos rész lesz), hogy alapesetben amúgy semmi jogom és lehetőségem sem lenne itthon erre, lévén 2016-ra csaknem minden le van már kizárólagosra zsugázva vagy a Metv-nek, vagy a Gameplantvnek, avagy maradnak az Open qualik illetve egy Lenovo kupa (hehe). Szerintem Hemi könnyen lehetne minőségi caster, ha (ez is fontos kritérium) lenne mellette valaki hosszabb távon, aki átveszi a "szakmaibb dolgokat" és nem nagyon hagyja mondjuk afkolgatni, bár erre nem igazán van ráhatás. Múltkor Res1st is párszor szólóban maradt bizonytalan ideig, még röhögtem is szerencsétlenen mert szóvá tette adás közben, szólva is lett neki, de whatever. Az aktívabb kommentátor arcok közül felülmúl mindenkit, akit eddig hallottam, nem érzem azt a klasszikus instant továbbkapcsolási kényszert, mint amit mondjuk Kismagyarnál éreztem minden egyes alkalommal és határozottan fejlődőképes, és hosszabb távon szerintem ez számít.

    Gabi interjú a tartalmát tekintve szerintem közel sem volt annyira rettenetes, mint amilyennek beállítod. Az más kérdés, hogy a "körítés", illetve beharangozás messze nem az a profizmus, amire szerintem jóval nagyobb igény lenne.

    (Ne üssetek pls.)

    Ez itt a reklám helye.

Új hozzászólás Aktív témák