Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz #49553920 #3326 üzenetére

    Engem meg tegnap lőttek gyönyörűen tarkón :D

    Most meg gondoltam tolok 2 gyors könnyedet. Kisebb agyvérzéssel sikerült abszolválni.

    2 eszméletlenül nehéz pályán, office-on és italy-n.

    office: 6v6

    CT-vel bemegyek leszedek 1-et, leszedek még egyet, majd leszedek még egyet, majd folyosó végén lesebzek 2-t erre hátba lő a 6. Nem igazán értettem, gondolná az ember, hogy a csapatom másik 5 tagjából legalább 1 valahol arra sétál és őrködik, de nem.

    1. shotgun-al kempel a világ másik felén. (Mit gondolt, nem tudom)
    2, 3, 4 kempel a pálya elején lévő irodában. Szintén nem tudom mire számítottak, mikor előttük írtottam ki az embereket.
    Az 5 se volt egy lángész, de ő legalább fedezett minket hátulról, bár azért bejöhetett volna az épületbe.

    Aztán jött a második kör. Ugyan ez, aztán harmadik, negyedik és egyetlen egy körben nem öltek meg senkit, mert ők vártak és vártak.....

    Italy: 8vs8. Szintén ct.

    4 körig bírtam. Mind a négy körben 7 ct el jobbra, ebből 4 market, 3 ház. 1 azaz 1 (személy szerint én) védte az idiótákat balról, de miután 5-en rontottak rám egyből nem sok sikerrel. Természetesen a rajtam túljutó 3-4 ember vígan hátulról szitává lőtte a társaim. Gondolná az ember, hogy van annyi eszük, hogy következő körben megy még rajtam kívül valaki balra, de nem. Ugyan ez.
    Na mindegy, hát 2x benyeltük, harmadszorra már biztos nem.... Hát hogyne....

    Ja és egy laza assault levezetésnek. Szellőzőn bejön 4 ember. Nem védi senki. Jó, mindegy bemegyek én és bevédem. Ránézek a radarra és furcsaságot látok. Mintha 3-an állnának mögöttem. De hát az nem lehet, senki nem ilyen idióta. Hát de.... És jön az unatkozás. Lő hátulról, majd ő megmutatja ki a jani a gáton beáll elém. Az eredmény 1 ember leszedett mindegyikünket.

  • betegphiu

    senior tag

    válasz #49553920 #3326 üzenetére

    NO PUBLIC !!! Nemhiába találták ki a cs-t 5v5-re és természetesen warra.

Új hozzászólás Aktív témák