Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Sziasztok!

    Gyerekkel keresnék olyan játékot, amit tudunk együtt játszani. Létezik ebben olyan lehetőség, hogy partyban vagyunk, és úgy próbálunk meg bekerülni egy tetszőleges szerverre? Főleg a Deathmatch érdekelne.
    Vagy a rendszer mindenkit totál random dobál be egy adott szerveren a két csapatba, és az esetek nagyobb részében ez nem működik?

    Én a source változattal játszottam utoljára évekkel ezelőtt, és nem igazán emlékszem már, ezek hogy voltak.
    A fegyverek minden esetben egyformák, csak a skinek mások rajta, vagy lehet is fejlesztgeteni ezzel-azzal?

    Illetve látom itt is van ládamizéria. Ez automatikusan gyűlik, vagy csak valódi pénzért lehet venni?
    Bocsánat a primitv kérdésekért, de az összefoglalóban erre nem találtam semmi infót, gameplayeket is hiába néztem, nem találtam olyat, ami választ ad a kérdéseimre.
    :R

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák