Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz had423 #52661 üzenetére

    Ismerem a srácot, ügyes kölyök. Többek között vele is sokat játszottam egy időben, de néha mostanában is beugrok egy mixre.
    2 éve mikor kezdtem megmondtam neki hogy ügyes, és van benne fantázia, most ameddig még fiatal addig van értelme sokat tolni. Emlékszem sokszor inkább a tanulást választotta CS helyett, értelmes gyerek.

    Lement, meglőtte, és lehet érzékenyen érinti ha valaki aki ott se volt, beszól. Ez a videó nem is arról szól hogy ő mekkora frageket lőtt.. Csak egy kis válogatás, van benne szép jelenet is, amiből látszik hogy tud játszani. Egyébként nem ő válaszolt hanem valamelyik ismerőse vagy csapattársa.

    Lehet hogy nem a legjobb megnyilvánulásokat láthattuk a kommentekben, de fiatalok még, szerintem nem volt annyira gáz. Hol van a régi flamelős fiatalokhoz képest? :D rmL vagy d$t már szájkaratézott volna.

    benceman00:
    A w.I.w.-es fiúk csoportjukban csak a csoportelső shit gyülekezetétől kaptak ki, a rájátszás második körében a Pixel ellen maradtak alul, majd alsó ágon búcsúztak.
    Első LAN-hoz képest nem rossz.

    mod:
    3. lett a Pixel - DEv; mat1; plum; 7Ruv3; 1337;
    5-6. lett a shit gyülekezete - MelGabson; FoDa; Barcode; tömli; koloRRR =DD;

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák