Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #191 üzenetére

    nagyon szerettem a Primalt... (FC3-4 főleg)
    én inkább PvE játékos vagyok... szeretek farmolgatni, küldiket csinálni... fő/mellék küldiket... nagyon mélyen nem szeretek belemenni egy "techfába" sem .. lsd Ark...
    elkezdtem egy ELEX-szet... X óra után meguntam, hogy helyben toporgok,... jött a Dark and Light... egy bugyuta bug miatt amibe 2x is beleestem, töröltem. ment a negatív feedback, pedig több szempontból is meg voltam erlégedve vele...
    itt a CE, tetszik, hogy "leragadunk" egy korban... nem kell hiperstukikat kraftolni, csakhogy legyőzz egy lvl 1500as csigát, aki mégcsak nem a boss...végigrohanni sem szeretek, hacsak nem ilyen CoD félék, de az most másik lap... sajnálom, ahogy felettem is írták, ne várjak 'küldisorozatot" max acsik vannak, amik valamilyen szinten visznek előre. csinálom, gyorsan haladok, ugye turbós a szeró... de fura, hogy nincs fő/mellék küldi, ahogy egy RPG-ben szokott lenni ugye... szeretem, mert.. kraftolós, szöszölős, de haladhatsz is ha akarsz... csakhát.. namind1...


    :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák