Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz Gomezz #541 üzenetére

    Igen, kiadástól függhet.

    Én pl. a dupla DVD-s kiadást vettem meg, (alap+kieg.), csak épp itt IS a "kiegészítő lemez" kifejezés sántít, mert tulajdonképp önállóan is működő rész az Opp. Fronts. Ráadásul, először úgy telepítettem, hogy sima CoH, majd erre Opp. F., erre a játékban kérte ugye az alap részhez ÚJRA (!) a kulcsot. (ezt írtam Rocky-nak).

    Mikor másodszor, tök más vinyóra, és más OP-rendszerre telepítettem a játékot (tehát mindenféle registry-s "emlékező bejegyzés" kizárt), akkor már csak az Opp. Fronts lemezt nyomtam fel ÉÉÉS: mind a kampányok, mind az első rész hadseregei válaszhatók voltak, további kulcs beírogatás nélkül!

    Őszintén szólva, kicsit átláthatatlan ennek game-nek a telepítési rendszere, ami "kissé" felcsesz, pláne, hogy ezért még fizetünk is. Mindegy, végülis működik. De ezért egy nagy mínusz pont jár!

    TOVÁBBI nagy mínusz azért, mert nincs egy normális patch-letöltő oldaluk, a frissítéseket úgy kellett módszeresen összevadásznom a GamersHell-ről, az ingame patchelés meg valami halál lassú és idegesítő...

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák