Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torma99

    aktív tag

    válasz 4$T0|\| #12 üzenetére

    Van egy másik Clevo-s topic ami már régebbóta létezik, nézz be ott csomó vélemény van(Clevo m400a), de egyébként egyetértek veled az asus-szal kapcsolatban, én még igaz csak pár hete használok clevo-t de teljes mértékig meg vagyok vele elégedve, nem zajos, kijelző hibátlan, lehet vele bugiee-jumpingolni, vadvizi evezni, ejtőernyőzni, játszani,de ha nem akarod nem kell a lényeg h megtehetnéd :DDD

  • torma99

    aktív tag

    válasz bLaCkDoGoNe #15 üzenetére

    Helló!

    Tényleg ne vedd sértésnek de egy kicsit vitatkoznék veled, az összehasonlításod miatt. Amit a Clevo-ról írtál teljesen fedi a valóságot nade!!!Bemutatod a notidat ami majdnem fél millióba kerül és elkezded lehúzni a clevo-t, hát megmondom neked az őszintét, h messze nem ugyanaz az árkategória nekem m400a-m van 370-et szurkoltam le érte tehát a te gépednél egy jó 80-100 ezerrel olcsóbb. És már kész is a 80-100 ezer az pont az optikai egér, a csomagolás, a 3 játékcd(notin ki játszik???), meg a táska, egyébként én még sosem láttam asus notit, de az a táska a képen hát az sem egy biztonságos így első ránézésre :), de tény h a clevoé sem az. Sztem itt most egy olyan összehasonlítás történt mintha a egy H Astrát egy Szusival vagy inkább egy renault thaliával hasonlítottad volna össze. De egyébként nézd meg a clevo-kat mert elismerésre méltó azok teljesítménye is.(X700,533-as dothanek,multiregional dvd stbstbstb...h a 2 év gariról ne is beszéljek)Na mind1...

Új hozzászólás Aktív témák