Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz F-ECT$ #1345 üzenetére

    Bizony, ráadásul eddigi pár meccsből az a tapasztalat, hogy boldog-boldogtalan szórja a goblin barellt, mert az milyen OP, csak elfelejtik előtte felhúzni.., és ahogy írtad a level5öst a 11-es zap-em simán leszedi..
    Nem akkora buff mint azt sokan hiszik..
    Inkább majd a sima goblinoktól tartok,mert az ugye common, és very fast.(és ugye az update leírásban is benne volt hogy cél volt hogy a zappal egy szinten lévő goblint ne tudja megölni..lecsekkoltam tényleg így van! level11 goblin 204 hp, level 11 zap 192 damage)
    El fognak terjedni szerintem kis idő múlva ahogy rájönnek a nagyok a meta új szeleire, a kicsik meg majd követik a vonalat.

    Áh..egyébként sejtettem hogy mire lesz logom nerfelik..ugyanígy voltam a sparkyval, alig vártam hogy kapjak egyet, mire lett már eleve legendary arena-s voltam ahol mindenki tudta kezelni, ráadásul a mai napig az egyetlen lap amihez tudtommal nem nyúltak(sem buff, sem nerf...),a meta változások meg nem tettek jót neki.
    Electro wizard buff, és annak az elterjedése az utolsó kegyelemdőfést is megadja neki..RIP Sparky...
    Kár érte mert talán egyetlen lap aminek több a sebzése mint a HP-ja. Vérbeli glass cannon.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák