Új hozzászólás Aktív témák

  • Sedos

    csendes újonc

    Na sziasztok, újra itt. :D

    Legutóbb még sírtam kicsit hogy nem jutok előre, ez azóta változott. Stabilan elmozdultam 2600ról, jelenleg 2800-2700 között ingázom, de már inkább felfele kacsintgatok ki.

    Nagy szerepe volt ebben hogy míg eddig semmit nem vettem most szülinapi special ajánlatokat megvettem... Hát mit ne mondjak, cseppet megkönnyítette a dolgot. Rengetek epic, rare lap, új legendary ( lava ) meg hát 120k gold a fejlesztésekre.. Abszolút megérte.. Most két deckel megyek felváltva, mikor melyik megy jobban.. Egy Lavaloon deck és a már fentebb leírt golem-lightning baby dragonnal supportolva. ha van egy rosszabb sorozat váltok, és általában be is jön.

    A wzardot borzasztó erősnek érzem az utóbbi időben, nem tudom ti hogy vagytok vele. Ugye kétszer is buffolták mostanában, szerintem kicsit túl erősre is sikeredett ennek köszönhetően pedig a szintemen boldog-boldogtalan használja, ki vagyok tőle :D A golemes deckkel még lightningal ugyan tudom counterelni, de a lavaloon-t rendesen gyakja :D

    Na mindegy, irány a hog mountain aréna! :D :DD

    btw: szerintem egy pekka double prince és a jason decket is bejátszom ezen a retro royale challengen :D

Új hozzászólás Aktív témák